Ilustrim

Gjendet një person i vdekur në Klinë

Një burrë  është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 10:16 ndërsa i vdekuri sipas policisë është i komunitetit serb.

Siç njofton Policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar.

Tutje, bëhet e ditur se me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 

ETIKETA

11 Shkurt 2019 - 14:17

Xheneta Murtezaj 11/02/2019 - 14:17
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend