Me cilin projekt do ta kushtëzojë votën kandidati për deputet nga LDK?

Nexhmi Rudari është kandidat për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës i cili në një intervistë për KALLXO.com tregoi se do të punoj për një shtet ligjor dhe do të mbes deputet pasi që nuk synon ndonjë post ministror. Ai tregon edhe se votën e tij për buxhet do ta kushtëzoj me projektin … Continue reading Me cilin projekt do ta kushtëzojë votën kandidati për deputet nga LDK?