Fushë Kosovë: Arrestohet për sulm ndaj gruas

Një burrë nga Fushë Kosova është arrestuar, pasi dyshohet ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari i kishte shkaktuar lëndime trupore bashkëshortes së tij, të cilës më pas i ishte ofruar tretman mjekësor.

Në raportin 24 orësh, është treguar se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

15 Qershor 2019 - 20:41

Liridona Ademaj 15/06/2019 - 20:41
NDËRVEPRIMI0

KRYESORE

Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend