Ilustrim

Pejë, arrestohet pasi e shiti fshesën elektrike pa pëlqimin e familjarëve

Një burrë në Pejë është arrestuar pasi dyshohet se e kishte marrë nga shtëpia dhe e kishte shitur një fshesë elektrike pa pëlqimin e familjarëve tjerë.

Ngjarja ka ndodhur para katër ditësh.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ka njoftuar Policia.