I dyshuari sulmon dy policë

Dy zyrtarë policorë, një mashkull dhe një femër, janë sulmuar nga një person derisa po e intervistonin.

I dyshuari mashkull kosovar, sipas Policisë, me vendim të prokurorit, është liruar me procedurë të rregullt.