Fushë Kosovë, digjet një depo e barnave

Dje në rrugën “Qajupi” në Fushë Kosovë një burrë ka raportuar se i është djegur një depo e barnave.

Në raportin policor thuhet se në vendin e ngjarjes kanë dal policia dhe zjarrfikësit për të lokalizuar zjarrin.

Tutje sipas policisë, rasti është në hetime.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 04:30