array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(45) "https://kallxo.com/emisione/policia-emisione/"
 }
}

Dy të lënduar në aksident trafiku në rrugën Prishtinë - Gjilan / FOTO

Dy persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur në rrugën Prishtinë - Gjilan.

Prizren - Sulmon bashkëshorten, arrestohet nga policia

Policia e Kosovës njofton se dje në rajonin e Prizrenit një grua e komunitetit rom ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje është sulmuar fizikisht nga bashkë...

Prishtinë, gjashtë të arrestuar për posedim të narkotikëve, njëri prej tyre i mitur

Policia e Kosovës ka njoftuar se të premten  në tre raste të ndara ka arritur të arrestojë 6 persona, për posedim të narkotikëve, njëri prej të arrestuarve ë...

Skandal, e mitura ngacmohet seksualisht në Fushë Kosovë

Policia ka njofuar se gjatë premtes rreth orës 07:45, ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti ka ngacmuar seksualisht një femër të mitur.

Prizren, rrihet nga pronari i lokalit, më pas i rrahuri ia vë flakën garazhdës së lokalit

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren  një person është rrahur nga një pronar lokali dhe nga dy punëtorët e tij. Më pas i rrahuri i ...

Ferizaj, gjuan me armë në dasëm, shoqërohet në Polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Dremjak të Ferizajt ka shkoqëruar në stacionin policor një të dyshuar , pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar ...