array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(45) "https://kallxo.com/emisione/policia-emisione/"
 }
}

Avokati i Popullit për rastin e policëve të Gjakovës: Shkelje prej më të rëndave të të drejtave të njeriut

Prokuroria e Gjilanit në një prononcim për KALLXO.com ka bërë të ditur se është duke e hetuar rastin e komandantit të stacionit policor në Gjakovë dhe 5 zyrtarë...

Podujevë, arrestohet i dyshuari për organizim të bixhozit

Policia e Kosovës njofton se në qytetin e Podujevës ka arrestuar një burrë të dyshuar pasi që është hasur duke ushtruar veprimtari të kundërligjshme të skemave piramidale ...

Arrestohet i dyshuari në Podujevë për sulm ndaj dy familjarëve të tij

Një person me probleme psikike është arrestuar nga policia pasi që i njëjti ka sulmuar dy familjar të tij.

Lëndohet rëndë një person në Lipjan pas rënies së ashensorit

Një person ka pësuar lëndime si pasojë e dëmtimit të një ashensori në Lipjan.

Dy të lënduar në aksident trafiku në rrugën Prishtinë - Gjilan / FOTO

Dy persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur në rrugën Prishtinë - Gjilan.

Prizren - Sulmon bashkëshorten, arrestohet nga policia

Policia e Kosovës njofton se dje në rajonin e Prizrenit një grua e komunitetit rom ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje është sulmuar fizikisht nga bashkë...