array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(45) "https://kallxo.com/emisione/policia-emisione/"
 }
}

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Disa persona nga Prizreni janë ankuar në Policinë e Kosovës se një burrë ka vdekur në Spital. Të njëjtit dyshojnë se viktima nuk ka marrë tretmanin e duhur ...

I veshur me xhaketë të Policisë së Kosovës, prezantohet rrejshëm si zyrtar në zonën kufitare

Policia e Kosovës njofton se një person është prezantuar rrejshëm si zyrtar policor në zonën kufitare.

Pejë, arrestohet pasi e shiti fshesën elektrike pa pëlqimin e familjarëve

Një burrë në Pejë është arrestuar pasi dyshohet se e kishte marrë nga shtëpia dhe e kishte shitur një fshesë elektrike pa pëlqimin e familjarëve tjerë.

Sindikata e Policisë kërkon të merren masa ndaj Dardan Molliqaj për sulmin ndaj zyrtarit policor

Sindikata e Policisë së Kosovës ka kërkuar nga organet e drejtësisë të veprojnë sipas procedurave ligjore dhe të gjithë ata, duke përfshirë edhe kryetarin e Partisë ...

Drenas, tre persona dyshohet se keqtrajtrajtuan një viktimën për borxh

Policia e Kosovës njofton se tre të dyshuar, kanë shkuar në shtëpinë e një burri në Drenas dhe me forcë e kanë dërguar në një shtëpi, ...

Pas 10 vitesh në arrati, arrestohet në Belgjikë i dyshuari për vrasje në Junik

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar personi që dyshohet  për vrasje të rëndë në mëhallën Çok të Junikut dhe më pas ishte arratisur nga ...