array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(45) "https://kallxo.com/emisione/policia-emisione/"
 }
}

Pamjet kur 'Specialët' detyrojnë shoferin e BMW të largojë xhamat e zi

Patrolla e Policisë së Kosovës u vendos në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë për të kontrolluar automjetet që mund të kenë mjete apo persona të dyshimtë brenda.

Deçan, arrestohet një person për organizim të lojërave të fatit

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person nën dyshimin se ka organizuar lojëra të fatit në një lokal.

Pejanët i vjedhin çantën shtetases amerikane

Dy persona, njëri prej tyre i moshës së mitur janë arresuar nga policia në Pejë për një vjedhje.

Pamje: Ferizajasi ndërton depon e armëve në bahçe

Këtë javë në rubrikën "Policia", e cila transmetohet në kuadër të emisionit 'Drejtësia në Kosovë', janë paraqitur pamje të aksionit të Policisë për kontrabandë...

Avokati i Popullit për rastin e policëve të Gjakovës: Shkelje prej më të rëndave të të drejtave të njeriut

Prokuroria e Gjilanit në një prononcim për KALLXO.com ka bërë të ditur se është duke e hetuar rastin e komandantit të stacionit policor në Gjakovë dhe 5 zyrtarë...

Podujevë, arrestohet i dyshuari për organizim të bixhozit

Policia e Kosovës njofton se në qytetin e Podujevës ka arrestuar një burrë të dyshuar pasi që është hasur duke ushtruar veprimtari të kundërligjshme të skemave piramidale ...