Policia shqiptare - Foto: Rtv21

Durrës, i vë zjarrin 67-vjeçarit; arrestohet autori

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 65 vjeçar në lagjen numër 6 të qytetit pasi ka tentuar të djegë një person, raporton a2news.

65-vjeçari I.R. i ka hedhur lëndë djegëse 67-vjeçarin K.Sh. dhe i ka vënë zjarrin. E gjithë ngjarja ka ndodhur pas një sherri mes dy të moshuarve për lojën e dominos. Fatmirësisht 67-vjeçari K.Sh. ka marrë plagë të lehta dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndaj autorit të ngjarjes ka nisur procedimi penal për plagosje të rëndë me dashje.

12 Qershor 2019 - 09:29

Rtklive 12/06/2019 - 09:29
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend