array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(44) "https://kallxo.com/dosja/faturat-e-qeverise/"
 }
}

VIDEO - Policia pengon aktivisten t’ia dorëzojë Thaçit verërat vendore

Drejtoresha e Forumit për Iniciativa Qytetare (FIQ), Dajana Berisha, dhe kolegia e saj, Anita Kadriu, nuk u lejuan sot që t’ia dorëzojnë Presidentit Hashim Thaçi një ...

Pako me verëra vendore për Presidentin Thaçi, pas publikimit të dosjes #SaHanShefi në KALLXO.com

Forumi për Iniciativa Qytetare (FIQ) ka paralajmëruar mbajtjen e një aksioni simbolik sot pasdite, gjatë të cilit do t’i dërgojnë pako me verëra vendore Presidentit ...

Hashim Thaçi shpenzoi 332 euro në raki dardhe, verë e kallamari

Një faturë e Kryeministrisë e lëshuar pas mesnatës së 1 tetorit 2012 e paguar me para të buxhetit të shtetit përmban 3 litra verë italiane me çmim prej 80 euro që ...

Dreka e Hajredin Kuçit me verëra italiane e spanjolle e shoqëruar me karkaleca deti

Ish Zëvendës Kryeministri Hajredin Kuçi, në fillim të qershorit 2012, kishte shpenzuar 70 euro për dy litra verë, njëra italiane dhe tjetra spanjolle. Por, dreka zyrtare e ...

Hashim Thaçi pi verë që kushton 120 euro

Në darkën e tij të datës 5 tetor 2011, Kryeministri i atëhershëm Hashim Thaçi kishte shpenzuar 255 euro.

Dreka e Hashim Thaçit ku piu 10 litra verë italiane me vlerë 500 euro

Në një drekë të vetme në kohën kur ishte Kryeministër, Hashim Thaçi dhe njerëzit me të cilët ai kishte drekuar kishin pirë hiç më pak ...