Djali i xhaxhait të Ferid Aganit është arrestuar nga krimet ekonomike

Pak orë më parë, KALLXO.com ka raportuar për arrestimin e dy personave, një gruaje dhe një burri, pasi që të njëjtit dyshohen se me dokumente të personave të tjerë kishin hapur një poliklinikë. KALLXO.com mëson se djali i xhaxhait të Ferid Aganit, ky i fundit ish – ministër i Shëndetësisë, është njëri nga të arrestuarit … Continue reading Djali i xhaxhait të Ferid Aganit është arrestuar nga krimet ekonomike