Foto-ilustrim

I Dehuri Rrah Bashkëshorten

Policia ka arrestuar një person në kryeqytet nën dyshimin se I njëjti nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar bashkëshorten e tij.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur më 13 janar në ora 00:45.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti po trajtohet si dhunë familjare.

14 Janar 2018 - 14:56

Naser Sertolli 14/01/2018 - 14:56
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend