array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Luljeta Beselica

Luljeta Beselica

Luljeta Beselica merret me gazetari që 8 vjet. Më 1 shkurt të vitit 2023 u bë pjesë e Kallxo.com, si ndihmëse redaktore dhe gazetare hulumtuese. Në të kaluarën, sa ka qenë pjesë e KTV-së, Luljeta ka trajtuar storje të ndryshme nëpër komuna të vendit, probleme të qytetarëve e keqpërdorime.

Policia sekuestron 19 motoçikleta në Pejë - FOTO

A është rrit përdorimi i qymyrit në Evropë që nga lufta në Ukrainë?

Gazetari Branisllav Kërstiq e krahason Policinë e Kosovës me atë të Millosheviqit

Radakoviq: Marrëdhëniet ndëretnike mes shqiptarëve dhe serbëve janë shumë të këqija

Gashi: Marrëdhëniet ndëretnike - tendencë për të qenë pjesë e dezinformimit

Veriu, Asociacioni dhe dezinformatat - LIVE

Specialja e liron Isni Kilajn nën kushte të rrepta dhe dorëzani prej 30 mijë eurosh

Rrëfimi për fotografinë e Rexhep Qosjes si refugjat në Shkup në kohën e luftës në Kosovë

Besnik Mehmeti publikon për herë të parë fotografi nga kampi i UÇK-së në Koshare

Nana e ktheu fëmijën që po qante drejt kamerës e i tha: Bija e nanës tregoji botës se çka po na bëjnë!

"Remember Srebrenica", parulla e shqiptarëve në një protestë në Londër

Rrëfimi i Besnik Mehmetit, i cili përmes fotografive dokumentoi luftën në Kosovë - LIVE

Kadri Veseli padit për shpifje deputetin e Vetëvendosjes, Visar Korenica

A po e heton EUROPOL-i prejardhjen e armëve të Milan Radoiçiqit që u gjetën në Banjskë?

LIVE - A po e kushtëzon Sllovenia Kosovën me Asociacion për t`u bërë pjesë e Këshillit të Evropës