array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Kallxo

Kallxo

Konkurs për punë praktike me pagesë për gazetarë dhe monitorues

Ligji i ri për trafikun, Policia në Ferizaj shqiptoi mbi 1 mijë e 400 gjoba për më shumë se një javë

Pse është i rëndësishëm regjistrimi i popullsisë?

Parlamenti ukrainas miraton Ligjin e ri për mobilizim

Protestuesit përleshen me policinë para bashkisë së Tiranës

KQZ-ja thotë së vendosja e kamerave në vendvotime s’vlen vetëm për votimin e 21 prillit në veri

Rreth 17 pelegrinë të vdekur pas përplasjes së një autobusi në Pakistan

Banka Botërore parasheh rritje ekonomike në Kosovë dhe në rajon

FH: Refuzimi i Serbisë për ta njohur Kosovën, sfidë e madhe në demokratizim

Blinken dhe Cameron u kërkojnë ligjvënësve republikanë zhbllokimin e ndihmës për Ukrainën

Biden pret me nderime në Shtëpinë e Bardhë kryeministrin e Japonisë

Namazi i Bajramit u fal në një ish-xhami historike në Selanik për herë të parë në 100 vjet

Gjenerali amerikan, Kongresit: Ukraina nuk mund ta përballojë vetë luftën

Arizona, Gjykata e Lartë rikthen ligjin e shekullit të 19-të për të ndaluar abortin

Si u bënë gomari dhe elefanti simbole të demokratëve dhe republikanëve?