array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Kallxo

Kallxo

Sulmi me thikë në Sidnej, Policia thotë se nuk ka lidhje me terrorizëm

Policia në Paris thotë se po e fiton luftën kundër krimit afër Kullës Eiffel

Shkon në gjashtë numri i të vrarëve nga sulmi në qendrën tregtare në Sidnej

Një i vdekur dhe gati 200 persona të bllokuar në ajër pas shembjes së teleferikut në Turqi

Pesë të vdekur në një sulm masiv me thikë në një qendër tregtare në Sidnej të Australisë

“Mos” – Biden paralajmëron Iranin kundër ndonjë sulmi në Izrael

Raportohet për therje të shumëfishta në një qendër tregtare në Sidnej

Dhjetëra palestinezë vriten në Gazë ndërsa Hamasi zotohet për hakmarrje

Serbia në fushatë kundër Kosovës në Këshillin e Europës dhe kundër rezolutës së OKB-së për gjenocidin në Srebrenicë

SHBA-ja vendos sanksione ndaj Hamasit

Vuçiq i kërkon ndihmë Kinës në OKB

Policia shqiptare arreston policë e biznesmenë të përfshirë në trafikimin e emigrantëve

Macron kërkon që Kosova dhe Serbia t'i normalizojnë raportet

Sarrazin: Të vazhdohen hapat për krijimin e Asociacionit

Arrestohen tre të rinj në Gjermani, dyshohet se planifikuan sulm terrorist