array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Jetmir Hoxha

Jetmir Hoxha

Jetmiri u angazhua fillimisht si praktikant në gusht të vitit 2019.

Me vullnet dhe përkushtim arriti të bëhet kameraman dhe montazher junior i ekipit të BIRN Kosova. Ai e ka përfunduar shkollën ekonomike. Ka pasion për futbollin dhe kamerën.