array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Arbisa Shefkiu

Arbisa Shefkiu

Arbisa Shefkiu iu bashkua ekipit të KALLXO.com si gazetare në tetor të vitit 2018. Ajo ka diplomuar në Kolegjin AAB në drejtimin Komunikim Masiv dhe Gazetari. Para se të bëhej pjesë e KALLXO.com, ajo ka punuar për dy vite në gazetën “Epoka e Re”. Në median tonë, ajo e mbulon sektorin e arsimit dhe gjithashtu pëlqen të mbulojë storiet me karakter social. Ajo është një person i shoqërueshëm dhe shumë e përkushtuar në punën që e bën.

Shqipëria siguron edhe mbi 31 mijë doza të vaksinës "Pfizer"

Kjo është mosha e 28 të vdekurve nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Hulumtimi britanik: Dezinformimi rus ka shënjestruar mediat perëndimore

Departamenti Amerikan: Dhurimi i vaksinave Pfizer do t'i ndihmojë Kosovës ta merr veten shpejt

Sekretari amerikan: Falënderoj popullin e Kosovës për strehimin e afganëve

Fillon testi i provimit pranues në Fakultetin e Mjekësisë

Vitia: Kemi mbyllur disa laboratorë të papërgjegjshëm

Arben Vitia: Nga kjo javë do të fillojnë punën mbi 1 mijë profesionistë shëndetësorë

Vitia: Do të jem i koncentruar vetëm në pandemi derisa kryeministri të më zëvendësoj

Ende pa përfunduar afati i ankesave, fillojnë punën 85 inspektorët sanitarë

Rruga që u bë copë-copë nga vërshimet, u asfaltua me shumë probleme

Ferizaj, rruga që ishte planifikuar të përfundojë për 4 muaj përfundoi pas më shumë se dy viteve

Rruga për tek "Ujëvarat e Mirushës" mbetet e paasfaltuar edhe pas 3 viteve

Komuna e Shpend Ahmetit bëri 709 ditë për asfaltimin e 780 metrave rrugë

Osmani takon komandantin e Forcave të Përbashkëta Aleate të NATO-s