array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Arbisa Shefkiu

Arbisa Shefkiu

Arbisa Shefkiu iu bashkua ekipit të KALLXO.com si gazetare në tetor të vitit 2018. Ajo ka diplomuar në Kolegjin AAB në drejtimin Komunikim Masiv dhe Gazetari. Para se të bëhej pjesë e KALLXO.com, ajo ka punuar për dy vite në gazetën “Epoka e Re”. Në median tonë, ajo e mbulon sektorin e arsimit dhe gjithashtu pëlqen të mbulojë storiet me karakter social. Ajo është një person i shoqërueshëm dhe shumë e përkushtuar në punën që e bën.

Seanca për formimin e ushtrisë nesër në orën 10

KFOR-i stërvitet në veri një ditë para transformimit të FSK-së në Ushtri

Albin Kurti: Korrupsioni nuk luftohet me rritje të pagave për prokurorët

Kosova ndan para për renovimin e një shkolle në Bujanoc

Fati i Ligjit për OJQ-të mbetet në duart e deputetëve

Komisioni nuk aprovon rekomandimet e presidentit për Ligjin për OJQ-të

Universiteti i Mbrojtjes në Washington mbështet Ushtrinë e Kosovës

Pacolli kërkon ndihmë nga Gjermania për liberalizim të vizave

Flamujt e Amerikës në Prishtinë shkaku i avancimit të Kosovës në ‘Sfidat e Mijëvjeçarit’

Prishtina mbushet me flamuj të Amerikës (FOTO)

Vuçiq i përgjigjet Haradinajt: Mogerhini nuk ka simpati ndaj Serbisë

Komisioni për Legjislacion nuk 'interpreton' dispozitën ligjore të Ligjit për Ndërtim

Komisioni për Legjislacion nuk e dërgon në Kuvend propozimin e Qeverisë për Naser Shalën

Prishtinë, arrestohet pasi rrah gruan dhe tre fëmijët

Gjilanasi kanos prindin, arrestohet