array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Afrim Ejupi

Afrim Ejupi

Afrim Ejupi ka përfunduar studimet në Menaxhment dhe Informatikë në Universitetin e Prishtinës. Si kameraman dhe montazher ka filluar të punojë në një televizion lokal para se t’i bashkohet ekipit të KALLXO.com në qershor 2022 në të njëjtën pozitë. Pasioni i Afrimit është fotografia.