Zbritje speciale! Renault Austral prej 37,990€ në 35,990€ apo vetëm 399€/muaj

Ndizni motorët tuaj dhe përgatituni për një përvojë të jashtëzakonshme vozitjeje me Renault Austral! Duke thyer kyfijtë e përsosmërisë së automobilave, kjo makinë në Auto Mita tashmë është e disponueshme me një çmim të zbritur dhe krejt kjo për një kohë të kufizuar.

Renault Austral është e pajisur me paketën e lartë ‘Techno’, transmisionin automatik dhe një motor të jashtëzakonshëm TCe 160KF benzinë/motor hibrid të butë.

Përgatituni për revolucionin që ju pret në rrugë!

Për një kohë të kufizuar, Renault Austral ofrohet me një zbritje ekskluzive, duke rënë nga 37,990 euro në 35,990 euro.

Por kjo nuk është e gjitha!

Auto Mita gjithashtu mundësinë e zotërimit të kësaj kryevepre për vetëm 399 euro në muaj, duke e bërë më të lehtë përjetimin e pakrahasueshëm të kësaj veture.

Disa nga karakteristikat e Renault Austral janë:

Pako Techno
Motor 1.3 TCe Mild Hybrid 160KF
Ndërrues automatik
Frenimi emergjent autonomy për automjete, këmbësorë dhe biciklist
openR link 12″ me sistem zerimi Akramys Auditorium, navigim dhe mundsia me lidhje permes Google
Funksioni i Apple Carplay dhe Android Auto,
12″ madhesia e ekranit në instrument tabel me ngjyrë dhe mundsia shfaqjes navigacionit
Klimë automatike 2 zonale,
Fellne alumini 19″,
Drita Full Led Pure Vision
Çelës inteligjent – keyless
Multisens dhe ndriçim I ambientit
Tempomat,
Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave,
Sensor parkimi para, mbrapa dhe anësore
Kamerë mbrapa
Dritare të errësuara mbrapa
Dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit

Mos prit! Përjeto kënaqësinë e ngasjes së Renault Austral dhe përfito nga oferta që vjen veç një herë në jetë.

Rezervo test vozitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

E-mail:[email protected]

Nr.tel:045 500 588