Rehatia ka emër

Rehatia e vërtetë ka kuptim vetëm më mobiljet e Doğtas. Për të parë nga afër mundësitë që ju ofron Doğtas Kosova, ju mund të drejtoheni në sallonin në Fushë Kosovë.

Doğtas Kosova me përvojë 49 vjeçare ju sjellë një gamë të gjerë të mobiljeve me dizajne të përkryera, cilësi dhe komoditet të pakrahasueshëm – me çmime deri në 50% më lirë.

E themeluar në Biga, Çanakkale, në 1972, Doğtaş vazhdon të shquhet në industrinë e mobiljeve me një gamë të gjerë produktesh nga e ulëset derir tek mobiljet e dhomave të ngrënies, mobiljet e dhomave për fëmijë dhe adoleshentë, setet e divanëve, dhe shumë orendi të tjera!

Të gjitha këto produkte vijnë për ju me një ofertë speciale për stinën e verës.

Doğtas Exclusive sjell ofertë në kategoritë e TV komodave, seteve të divanëve, dhomave të gjumit, dhe tryezarive.

Produktet në këto kategori mund t’i bleni me zbritje deri në 50%!

Përfitoni nga oferta dhe vizitoni dyqanin e Doğtas Exclusive në Fushë Kosovë – dekori juaj ideal po ju pret!

Dogtas Kosova

+383 38 703 300

Rr.Magjistralja Prishtine-Fushe Kosove, ne Objektin e Hotel Semitronix   /  www.dogtas.com

Dëshironi të shikoni nga afër? Pse nuk vini në sallonin tonë më të afërt?

Dogtas Exclusive sjell per ju kampanjen verore – Deri 50% ZBRITJE (OFERTË E LIMITUAR)

 

Zbukuro shtëpinë tënde me fjalën e fundit të elegancës dhe luksit në tregun e mobiljeve.