Përjetoje stilin italian me Twinset, tash në Prishtina Mall

Për vajzat që duan të duken bukur dhe elegante, Twinset ka hapur dyert në Prishtina Mall.

Kjo markë italiane është e njohur për shijen e saj të përjetshme dhe romantike femërore, e cila reflektohet në të gjitha linjat e saj, nga Twinset Milano tek koleksioni i Actitude Twinset, por dhe shumë koleksione tjera.

Twinset u krijua në Carpi (Modena) në 1987 dhe shpejt u bë i njohur për veshjet e saj të me thurjet e sofistikuara. Me kalimin e viteve, marka ka zgjeruar koleksionet e saj për të ofruar një pamje totale për gratë dhe vajzat, duke përfshirë veshje dhe aksesorë.

Veshjet e Twinset janë të dizajnuara për të hijeshuar figurën femërore dhe për t’i bërë gratë të ndihen të sigurta dhe të bukura. Pjesët e firmës së markës përfshijnë fustane, funde, bluza dhe pulovra me ngjyra dhe pëlhura të buta, femërore. Twinset ofron gjithashtu një gamë të gjerë aksesorësh, si çanta dore, këpucë, bizhuteri dhe shalle, për të kompletuar çdo pamje.

Nëse jeni duke kërkuar për veshje elegante që do t’ju bëjnë të dukeni dhe të ndiheni më mirë, sigurohuni që të vizitoni Twinset në Prishtina Mall.

Dyqani i ri Twinset në Prishtina Mall është vendi i përsosur për të blerë trendet më të fundit dhe për të gjetur veshjen perfekte për çdo rast.