Arrestohet i dehuri që kanosi dy persona në Pejë

Një burrë është arrestuar pasi që i njëjti në gjendje të dehur kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht një burrë dhe një grua duke tentuar t’i largojë nga shtëpia.

Bëhet e ditur se rasti ka ndodhur pardje në orën 23 në Pejë.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

 

 

 

 

07 Dhjetor 2018 - 11:45

Xheneta Murtezaj 07/12/2018 - 11:45
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend