Gjilani

Arrestohen pasi përleshen në trafik

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në fshatin Dobërçan të Gjilanit pasi pas një mosmarrëveshje në trafik kanë tentuar ta sulmojnë fizikisht njëri-tjetrin me mjete të forta.

Sipas policisë rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në orën 15:00 dhe me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

16 Nëntor 2018 - 11:27

Arbisa Shefkiu 16/11/2018 - 11:27
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend