Aksident i rëndë: Vetura e kamioni ndeshen në rrugën Lipjan-Shtime – FOTO

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh mes një veture dhe një kamioni, në aksin rrugor Lipjan-Shtime, por ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Në fotografitë e dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com, mund të shihet se pjesë e këtij aksidenti janë një kamion dhe një veturë. Policia tashmë kanë … Continue reading Aksident i rëndë: Vetura e kamioni ndeshen në rrugën Lipjan-Shtime – FOTO