Aksident i rëndë: Vetura e kamioni ndeshen në rrugën Lipjan-Shtime – FOTO

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh mes një veture dhe një kamioni, në aksin rrugor Lipjan-Shtime, por ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në fotografitë e dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com, mund të shihet se pjesë e këtij aksidenti janë një kamion dhe një veturë.

Policia tashmë kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime

ETIKETA

15 Mars 2019 - 19:07

Liridona Ademaj 15/03/2019 - 19:07
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend