Rezultatet e kerkimit për: universiteti i prizrenit

Fillon rinumërimi i 1.428 vendvotimeve

Në këto momente po fillon procesi i rinumërimit të 1.428 vendvotimeve pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa ...

Muriqi me mesazh emocionues për lojtarët e Kosovës para ndeshjes ndaj Çekisë (FOTO)

Kombëtarja e Kosovës ndeshjen ndaj Çekisë dhe Anglisë, do t’i luaj pa sulmuesin kryesor të kësaj ...

Trajneri i Çekisë: Ne nuk pranojmë që të humbasim nesër ndaj Kosovës

Trajneri i Republikës së Çekisë, Jaroslav Shilhavy, ka folur në konferencë për media, para ndeshjes Çeki – Kosovë, e ...

Albin Kurti: Asnjëri nuk mundemi pa njëri-tjetrin

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, ka mbajtur sot ...

Bernardo Silva dënohet nga Federata e Futbollit të Anglisë pas talljes ndaj Benjamin Mendyt

Bernardo Silva edhe zyrtarisht është dënuar nga Federata e Futbollit të Anglisë, pas talljes që e kishte bërë ...

AShAK ngushëllon kryetarin saj Mehmet Kraja për vdekjen e së bijës

Akademia e Shkencave dhe Arteve e Kosovës përmes një telegrami ka ngushëlluar kryetarin e saj, Mehmet Kraja ...

Kosova U19 barazon me Rusinë (VIDEO)

Kombëtarja e Kosovës U19 i ka nisur me barazim kualifikimet për Kampionatin Europian “Irlanda e Veriut 2020”, që ...

Arsene Wenger gjen punë

Ish trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, i është kthyer botës së futbollit, duke u emëruar shef i FIFA-s ...

Inspeksioni rrënon një objekt të vjetër në Prishtinë

Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur se ka rrënuar objektin e vjetër që gjendej në ...