Rezultatet e kerkimit për: mashtrim në votime

Putin: Trupat ruse të përgatitura për të ndërhyrë në Bjellorusi

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka vlerësuar reagimin e Minskit në protestat që kanë përfshirë vendin pas zgjedhjeve presidenciale, ...

Vota e deputetit të dënuar me burg formoi e rrëzoi qeveri

Policia e Kosovës nga sot është në kërkim të Deputetit të Partisë së Ashkalinjëve për Integrim, ...

Republikanët, kundër shtyrjes së zgjedhjeve në SHBA

Disa republikanë amerikanë kanë kundërshtuar sugjerimin e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump se zgjedhjet presidenciale të muajit ...

Biden është shumë i bindur se ushtria do të shoqëronte Trump nga Shtëpia e Bardhë nëse ai humbet zgjedhjet dhe nuk pranon të largohet

I nominuari për president të vendit nga Partia Demokratike, Joe Biden dha një alarm të mërkurën në ...

Policia e kërkon në Kosovë, i dyshuari lajmërohet nga Amerika

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media ka kërkuar ndihmë nga qytetarët, për ...

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e të dyshuarit për mashtrim në votime

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë nga qytetarët e vendit për arrestimin e një personi të ...

PDK: VV shkaktare e vetme e krizës, po i shmanget përgjegjësisë qeverisëse

Zyrtarët e Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), janë shprehur të shqetësuar me vonesat që dy pretendentët ...

Dalin para gjyqit të akuzuarit për mashtrim me vota në zgjedhjet e vitit 2010

Për sot ishte paraparë të mbahej seanca gjyqësore ndaj 5 të akuzuarve për mashtrim me vota gjatë zgjedhjeve ...

Albin Kurti: Është momenti i fundit për ta shpëtuar vendin nga politikanët e pangopur

“E di që thellë në zemrat tuaja ju nuk keni ardhur vetëm për mua por keni ardhur pë...