Rezultatet e kerkimit për: izet demaj

Prokuroria jep detaje për vjedhjen në shtëpinë e policit të vrarë, Izet Demaj

Mbrëmjen e së shtunës, në Vrellë të Istogut, brenda shtëpisë së policit të vrarë Izet Demaj ndodhi ...

Mbyllet seanca për vizat italiane ndaj Ukë Rugovës shkaku i identitetit të dëshmitarit

Trupi gjykues ka vendosur që ta mbyllë për publikun seancën gjyqësore ndaj Ukë Rugovës dhe katë...

Gjykimi i Ukë Rugovës: Dëshmitari tregon si pagoi 4 mijë euro për një vizë

Ka vazhduar sot gjykimi ndaj Ukë Rugovës dhe 4 të akuzuarve të tjerë për vizat italiane.

I rritet dënimi të akuzuarit për grabitjen ku mbeti i vrarë polici Izet Demaj

Dy vite burg i janë shtuar dënimit të Ujkan Metajt, i dënuar për ndihmë në grabitjen në ...

Rektori ankohet se vetura e UP-së nuk ndizet pa shtyrje

Rektori i Universitetit të Prishtinës, Marjan Dema ka arsyetuar kërkesën e menaxhmentit për të blerë vetura ...

Thaçi dekoron policin e rënë në detyrë, Izet Demajn, me urdhrin 'Hero i Kosovës'

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ia ka dhuruar familjes së policit të ndjerë, Izet Demaj urdhrin “Hero ...

5 vite burg për kushëririn e vrasësit të policit Izet Demaj

Ujkan Metaj, i afërmi i Kamer Metajt i cili u vra gjatë grabitjes së bankës NLB në Istog, ...

Gjashtë aktakuza për rastet e grabitjeve në regjionin e Pejës

Kohëve të fundit Kosova është përballur me një numër të madh grabitjesh me armë zjarri.

Policia e Kosovës përballë grabitjeve

Tash e disa muaj, në raportin ditor të Policës së Kosovës, gati se çdo ditë është raportuar pë...