Rezultatet e kerkimit për: edona haliti

Raportimet e pasigurta për sigurinë

Shkruar nga Leart Hoxha

Me shumë mungesa, Kosova do të kërkojë fitoren e parë ndaj Greqisë

Kosova sot do të luajë ndaj Greqisë nga ora 20:45, në ndeshjen e vlefshme për Grupin e Dytë të Ligë...

Kosova me mungesa në ndeshjen kundër Irlandës së Veriut

Kombëtarja e Kosovës në futboll e ka mbajtur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes së tretë ...

Manifesta emëron artistët për edicionin e Prishtinës, gati gjysma e tyre nga Kosova 

Manifesta, bienalja e mirënjohur mobile evropiane, e ka zbuluar listën e artistëve për edicionin e saj ...

Kosova kthehet me medalje nga Turqia

Ekipi i Kosovës në muayathai që mori pjesë në garat në Turqi nga 12-20 shkurt është kthyer me medalje ...

Cilat ishin kërcënimet më të mëdha për sulme terroriste në Kosovë?

“Për të qenë të sigurt, të gjithë pjesëtarët këshillohen që të evitojnë vizitat në qendrat e ...

Debati për kryetar të Vitisë - LIVE

Kandidatët e partive politike, të cilët synojnë të marrin udhëheqjen e Vitisë diskutojnë në #DebatPernime për ...

Këshilli Gjyqësor i Kosovës sot ka zgjedhur kryetarin e Gjykates se Ferizajt

Me 6 vota ‘për’ anëtarët e Këshillit Gjyqësor të Kosovës e kanë zgjedhur për ...

Të gjitha qytetet dhe fshatrat që do kenë ndërprerje të energjisëpër shkak të punimeve në rrejt

KEDS ka njoftuar për punimet në rrjet.