Rezultatet e kerkimit për: badovci

Çmenduria kolektive, piknik në kohë pandemie

Qytetarë të shumtë janë parë te Liqeni i Badovcit edhe përkundër që Instituti Kombëtar i Shëndetë...

(VIDEO) Qytetarët ia mësyjnë Badovcit, ndërhyn Policia

Qytetarë të shumtë ia kanë mësyrë sot Liqenit të Badovcit, për të kaluar këtë ditë vikendi në ...

Kurti: Një muaj kryeministër, këto janë vendimet e mira e të rëndësishme të Qeverisë

Një muaj pasi u votua nga Kuvendi i Kosovës si kryeministër, Albin Kurti ka lavdëruar punën ...

Supremja e liron të akuzuarin e rastit Badovci

Gjykata Supreme e Kosovës ka liruar nga akuza Fehmi Musën, i akuzuar në rastin e njohur në publik ...

Komuna e Prishtinës ende s`e ka pranuar njoftimin e Ministrisë për anulimin e 'Lagjes në Badovc'

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor me datën 22 shkurt ka obliguar Komunën e Prishtinës që të ...

Nitaj për Qeverinë Kurti: Qeveri me "hu në krah"

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj e ka quajtur Qeverinë Kurti, qeveri ...

Qeveria e obligon Shpend Ahmetin ta anuloj vendimin për ndërtimet në Badovc

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se ka obliguar Komunën e Prishintës që të ...

Kriza për ujë – borxhet e konsumatorëve arrijnë në 47 milionë euro

Mungesa e reshjeve atmosferike, për disa rajone të Kosovës si Prishtina me rrethinë dhe Gjilani, nga organet kompetente, ...

Abdixhiku takon grupin e qytetarëve për mbrojtjen e Liqenit të Badovcit

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur sot në takim grupin e qytetarëve për mbrojtjen ...