Rezultatet e kerkimit për: Bujar Nerjovaj

Rigjykimi ndaj ish-drejtorit të Inspektorateve Bujar Nerjovaj, shtyhet seanca për të 7-ën herë

 

Gjykimi për pronën e “Infrakos”-it, dëshmitari: Hekurudha nuk është dëmtuar nga ndërtimet përreth saj

Gjykimi ndaj shtatë ish-zyrtarëve të komunës së Prizrenit dhe zyrtarë të ndërmarrjes publike “Infrakos” ka vazhduar me ...

Komuna nuk caktoi përfaqësuesin ligjor, Prokuroria mund të ndjekë penalisht Mytaher Haskukën

Gjykimi ndaj Bujar Nerjovaj, ish-drejtorit të Inspektorateve në Prizren i cili po akuzohet për keqpërdorim të detyrës, ...

Presioni i Kadri Veselit, Haradinaj largon Beqajn nga Qeveria

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se ka pranuar dorëheqjen e Ministrit të Inovacionit dhe Ndërmarrësisë ...

Ambasadori Amerikan i kërkon Thaçit ta shkarkojë Rustem Mustafën

Ambasadori Amerikan në Kosovë, Philip Kosnett i ka kërkuar presidentit të Kosovës, shkarkimin Rrustem Mustafës, Remit nga ...

Veprim i çuditshëm i Haradinajt, falënderon zëvendësministrin e dënuar për korrupsion

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë një veprim të çuditshëm.

VIDEO - Dënohet Zëvendës-Ministri i Haradinajt

Zëvendësministri i Administratës Publike, Bujar Nerjovaj, është shpallur fajtor të hënën nga Gjykata në Prizren ...

Nesër aktgjykimi në rastin e zëvendësministrit të Qeverisë Haradinaj

Gjykata e Prizrenit do të shpallë nesër aktgjykimin në rastin e zëvendësministrit të Administratës Publike, Bujar ...

Aktakuzë e re në rastin e zëvendësministrit Bujar Nerjovaj

Në seancën e sotme të gjykimit të zëvendësministrit të Administratës Publike, Bujar Nerjovaj, i cili po ...