Pesë të Lënduar në Aksident Trafiku në Prizren

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti  mes dy veturave në fshatin Lutogllavë të Prizrenit.

Sipas raportit ditor në policisë, të lënduarit pas tretmanit mjekësor në Qendrën Emergjente në Prizren janë liruar.

Rasti është proceduar dhe mbetet nën hetime.

ETIKETA

14 Shkurt 2018 - 10:11

Afërdita Fejzullahu 14/02/2018 - 10:11
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend