Foto-ilustrim Kompleksi i kafiterive te "Santea"

Përleshje dhe të Shtëna te ‘Santea’

Një përleshje mes disa personave e shoqëruar me të shtëna ka ndodhur para një ore te “Santea” në “Dardani” të Prishtinës.

NDËRLIDHUR

Lajmin për përleshjet dhe të shtënat e ka bërë të ditur pë KALLXO.com zëdhënësja e Policisë Rajonale të Prishtinës Florie Ahmeti-Haziraj.

“Rreth orës 11:30 kemi pranuar informacionin për një përleshje fizike mes disa personave ku ka pasë edhe te shtëna me armë zjarri”, tha zëdhënësja Ahmeti- Haziraj.

Ajo bëri të ditur se nuk raportohet për të lënduar, ndërsa në vend të ngjarjes ende ndodhen njësitet policore që po merren me rastin.

Sot në mëngjes të shtëna pati edhe në Lagjen “Marigona” të Graçanicës ku u plagos një person.

Plagosje në Lagjen ‘Marigona’

13 Shkurt 2018 - 12:31

Afërdita Fejzullahu 13/02/2018 - 12:31
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight