// E enjte ORA 20:20

NDËRLIDHUR

 

I Plagosuri në Komoran, Vëllai i Rexhep Selimit

Në incidentin e sotëm në Komoran të Drenasit ka mbetur i plagosur vëllai i deputetit Rexhep Selimi, Islam Selimi. Gazetarët e KALLXO.com e kanë parë Selimin tek del nga QKUK ku ai ka marrë tretmanin mjekësor dhe më pas ka vazhduar në një makinë të policisë. I kontaktuar nga KALLXO.com, Rexhep Selimi, deputet i Vetëvendosjes, […]

plagosje
 

Plagosje me Armë Zjarri në Drenas

E plotësuar, 23:17 I plagosuri I.S. është liruar nga trajtimi mjekësor. Gazetarja e KALLXO.com e ka parë të plagosurin duke u përcjellur me veturë të policisë në dalje të Qendrës Emergjente të QKUK-së. — Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sonte në Drenas. Viktima sipas burimeve te KALLXO.com ka marrë lëndime nga arma e zjarrit […]

Aksident
 

Vetura Godet për Vdekje Fëmijën 5 Vjeçar

Në magjistralen Prishtinë- Pika kufitare Mutivodë, në fshatin Makovc, sot rreth orës 11:25 ka ndodhur një aksident trafiku nga i cili ka mbetur i vdekur një fëmijë i moshës 5 vjeçare. Fëmija është goditur nga një veturë Golf 2 kishte marrë lëndime të cilave nuk ka mundur t’u mbijetojë duke vdekur rreth orës 22 në […]

Intervistë
 

Zëdhënësja e Gjykatës Speciale: Po e Bëjmë Punën Brenda Mandatit Tonë

Në dritën e iniciativës së një grupi të deputetëve të Kuvebdit të Kosovës për shfuqizimin e Gjykatës Speciale, zëdhënësja e kësaj gjykate, Avis Benes, tha për emisionin ‘Drejtësia në Kosovë’ se ky institucion është i fokusuar për ta përmbushur mandatin që i është dhënë me ligj nga Kuvendi i Kosovës në vitin 2015. Benës nuk […]

TË FUNDIT

 

I Plagosuri në Komoran, Vëllai i Rexhep Selimit

Në incidentin e sotëm në Komoran të Drenasit ka mbetur i plagosur vëllai i deputetit Rexhep Selimi, Islam Selimi. Gazetarët e KALLXO.com e kanë parë Selimin tek del nga QKUK ku ai ka marrë tretmanin mjekësor dhe më pas ka vazhduar në një makinë të policisë. I kontaktuar nga KALLXO.com, Rexhep Selimi, deputet i Vetëvendosjes, […]

plagosje
 

Plagosje me Armë Zjarri në Drenas

E plotësuar, 23:17 I plagosuri I.S. është liruar nga trajtimi mjekësor. Gazetarja e KALLXO.com e ka parë të plagosurin duke u përcjellur me veturë të policisë në dalje të Qendrës Emergjente të QKUK-së. — Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sonte në Drenas. Viktima sipas burimeve te KALLXO.com ka marrë lëndime nga arma e zjarrit […]

Aksident
 

Vetura Godet për Vdekje Fëmijën 5 Vjeçar

Në magjistralen Prishtinë- Pika kufitare Mutivodë, në fshatin Makovc, sot rreth orës 11:25 ka ndodhur një aksident trafiku nga i cili ka mbetur i vdekur një fëmijë i moshës 5 vjeçare. Fëmija është goditur nga një veturë Golf 2 kishte marrë lëndime të cilave nuk ka mundur t’u mbijetojë duke vdekur rreth orës 22 në […]

Tash

NA NDIQNI

Plagosje me Armë Zjarri në Drenas

by Erjonë Popova
NA NDIQNI

Send this to a friend